Açık garaj uygulaması, özellikle kapalı otopark olanağı olmayan yerlerde doğru bir seçimdir. Tamamen ekonomik ve estetik bir çözüm olarak dikkat çeken açık garajlar, son derece dayanıklı olmalarıyla da bir adım öne çıkar. Açık garaj aksamı, dayanıklı malzemelerden üretilir. Özel alaşımlı boya ile kaplanan açık garaj, çelik kontrüksiyondan elde edilir.

Açık garajların üst bölümüne monte edilen malzemeler polikarbon ve mebran branda olur. Bu malzemeler, her türlü testten geçirildikten sonra uygulamaya tabi olurlar. Bu sayede açık garajlar uzun ömürlü ve güvenli kullanımı garantiler.

Mimari yapılara değer katan açık garajlar, araçların güvenle korunmasına destek olmaktadır. Açık garaj uygulaması panel olarak farklı renklerde ve desenlerde seçenekler vadeder. MS Çelik olarak; müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde yanıt verebilecek, açık garaj sistemleri sunmaktayız. Firmamız; güvenlik, çevre ve tasarım faktörlerine göre en ideal açık garaj uygulaması sağlamaktadır.

Alanında deneyimli ekibimiz; uygulama yapılacak olan yeri büyük bir titizlikle inceleyerek, en uygun özelliklere sahip olan açık garaj ürünlerini önermektedir.