slider2
MS-ÇELİK, Yapısal çelik işlerinin imalatı ve montajı alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Başlıca faaliyet konusu her türlü çelik konstrüksiyon, çelik çatı, uzay kafes, petek profil ve yapma profil imalatı gibi ağır yapısal çelik imalat ve montajı olmak üzere çeşitli projelerde ikincil çelik imalat ve montajı işlerinde de hizmet vermektedir.
MS-ÇELİK, hizmet verilen İşveren firmaların şantiye ve projelendirme grupları ile uyumlu çalışarak, İşveren tarafından ihtiyaç duyulan esaslara yönelik tüm detaylandırma çalışmalarını gerçekleştirmektedir
MS-ÇELİK dinamik iç organizasyonu ile dahil olduğu tüm projelerde, güncel teknoloji, ekipman ve malzemenin etkin kullanımı ile ekonomi ve hızlılık getiren çözümler üretmeyi, en üst seviyede İşveren memnuniyetini sağlayarak, kaliteli ve güvenli çelik yapı sistemleri üretmeyi hedeflemektedir.
MS-ÇELİK her türlü yapısal çelik imalat ve montajında, hizmet verilen İşveren kurumların amaç, ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, kaliteli, emniyetli, güvenilir, düşük maliyetli, çağdaş hizmet kalitesi ile karşılayabilmeyi ve İşveren memnuniyetini azami düzeyde sağlamak için günün değişen teknolojik gelişmelerini takip etmeyi ilke edinmiştir.