Carport Sundurma

Carport Sundurma

 

Carport Sistem yani açık otopark araç koruma sistemi, kapalı otopark imkânı olmayan yerlerde araçlarınız için korunaklı bir park alanı oluşturuyor. Değişik renk ve tasarımlara sahip olan carport garaj kapama sistemi, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kolay monte edilebilen özelliği ile öne çıkıyor. Tüm alan hesaplamaları titizlikle yapılan carport sundurma, kurulduğu yerde aracın giriş çıkış manevralarını rahatlıkla yapabileceğiniz şekilde tasarlanıyor. Otopark sisteminin özel çatı kısmı otomobilinizi yazın aşırı sıcaklardan kışın ise yoğun yağışların etkisinden korumayı sağlıyor.

Otomobillerinizi zararlı dış etkenlerden koruyacak olan carport sundurmanın, çatı yapısında kullanılan malzemeler son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Işık geçirgenliğine sahip olan ve son teknolojiler ile üretilen carport, filtreleme özelliği sayesinde UV ışınlarını geçirmeyerek, aracınızda oluşabilecek renk solmalarını önler. Ayrıca çatı yapısı, yağmur ve kar yağışına karşın yüksek yük kapasitesine sahip olarak öne çıkmaktadır. Açık otopark sisteminin çatı kısmında yer alan ve eğimli yapıya sahip olan yağmur olukları, suların tahliye edilmesini kolaylaştırır. Bu sayede otoparkınız kuru ve temiz kalması sağlanır.

Soğuğa, sıcağa, kimyasal etkenlere ve zorlu hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen, araç otopark sistemi hafif oluşu ile pratik bir kullanım sağlarken dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı son derece dayanıklı bir yapı sergiler. Açık otopark araç koruma sistemi 120 km hıza kadar yükselen sert rüzgarlara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ölçüleri standart olarak  510 x 270 cm olan cart port garaj sundurmaları dilerseniz yan yana, ya da karşılıklı olarak monte etmek mümkündür. Araç sayısına ve otopark alanına göre değişik alternatiflerde konumlandırılabilen sistemler, estetik bir görünüm ve efektif bir kullanım alanı oluşturur.

Aracınızı yazın sıcaktan ve güneş ışığından kışın ise kar, dolu, yağmur gibi zorlu hava şartlarına karşı koruyan carport sundurma değişik model ve seçenekleri ile her zevke ve ihtiyaca cevap veriyor. MS Çelik kalitesi güvencesi ile üretilen carport açık otopark araç koruma sistemi dayanıklı yapısı uygun fiyat seçenekleri ve hızlı montaj gibi özellikler ile fark yaratmayı başarıyor.